تیم بیپلنر به صورت تخصصی تنها در زمینه ویزای استارتاپ فعال بوده و در راستای ارائه خدمات حرفه ای به متقاضیان، از بهترین و باسابقه ترین وکلای مهاجرت و متخصصین استارتاپ کمک گرفته است.

مدیر گروه مهاجرت بیپلنر جناب آقای افشین سرهنگ پور (IRCC)، دارای 23 سال سابقه وکالت و بیش از پانصد پرونده موفق اقامت کانادا هستند. تیم وکالت بیپلنر، با مدیریت جناب آقای سرهنگ پور تا مرحله دریافت اقامت دائم کانادا همراه شما خواهند بود.

گروه بین المللی توسعه کسب و کار بیپلنر، متشکل از افراد متخصص و مشاورین ارشد در حوزه های مختلف از جمله توسعه و ایجاد کسب و کارجدید، ارائه بیزینس، ارتباط با سازمانها و سرمایه گذاران، مدیریت مالی، بازاریابی، فروش، تهیه بیزینس پلن و غیره می باشند؛ که در کشورهای مختلف از جمله ایران، کانادا و انگلستان مستقرند. این تیم، دارای سابقه هشت ساله در زمینه کمک به کارآفرینان جهت مهاجرت و ایجاد یک بیزینس جدید در کشورهای مختلف بوده و همچنین دستاوردهای درخشانی در زمینه ایجاد استارتاپ هایی که مورد تایید سازمانهای متبوع در کشورهای اروپایی و کانادا قرار گرفته اند، را در کارنامه خود ثبت کرده است.

این تیم بین المللی از نقاط مختلف دنیا تا مرحله دریافت اقامت کانادا و در صورت نیاز حتی پس از دریافت PR نیز، با هدف به موفقیت رساندن شما و کسب و کارتان در کنار شما خواهند بود.